Menu Views (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: disabled
jv: mati

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu
