Menu Views (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Node
ne: नोड
