Menu Views (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Arguments
nn: Argument

en: Not in menu
nn: Ikkje i ein meny
