Menu Views (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Arguments
ps: استدلالونه
