Menu Views (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Node
sl: Vozlišče

en: Edit menu item
sl: uredi menijski vnos
