Menu Views (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: disabled
vi: tắt

en: - None -
vi: - Không -

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: Link Title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: Arguments
vi: Tham số

en: Edit menu item
vi: Sửa mục liên kết

en: There was an error saving the menu link.
vi: Có lỗi xảy ra khi đang lưu liên kết menu.

en: Not in menu
vi: Không có trong trình đơn
