Menu Views (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: disabled
ar: معطَّل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Node
ar: العقدة

en: Link Title
ar: عنوان الرابط

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Edit menu item
ar: حرر رابطا في قائمة

en: There was an error saving the menu link.
ar: خطأ أثناء حفظ رابط القائمة.

en: Not in menu
ar: غير موجود في القائمة

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
