Menu Views (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: disabled
da: deaktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Node
da: Indholdselement

en: Link Title
da: Link-titel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Arguments
da: Parametre

en: Edit menu item
da: Redigér menupunkt

en: There was an error saving the menu link.
da: Der opstod en fejl i forsøget på at gemme menu-linket.

en: Classes
da: Klasser

en: Not in menu
da: Ikke i menu

en: Replacement Tokens
da: Erstatningsværdier

en: - Use default -
da: - Brug standard -
