Menu Views (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Node
gu: નોડ
