Menu Views (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: disabled
lv: atspējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node
lv: Mezgls

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Edit menu item
lv: Rediģēt izvēlnes elementu

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
