Menu Views (7.x-2.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: disabled
te: అచేతనం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్
