Menu Views (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode
