Menu Views (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: disabled
ast: desactiváu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Node
ast: Noyu

en: Edit menu item
ast: Editar un elementu del menú
