Menu Views (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: disabled
it: disattivato

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Node
it: Nodo

en: Link Title
it: Titolo del link

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Arguments
it: Parametri

en: Edit menu item
it: Modifica voce menu

en: There was an error saving the menu link.
it: Si è verificato un errore nel salvare il link del menu.

en: Classes
it: Classi

en: Not in menu
it: Non nel menu

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -
