Menu Views (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг
