Menu Views (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: disabled
oc: desactivat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Node
oc: Nosèl

en: Link Title
oc: Títol del Ligam

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Edit menu item
oc: Modificar l'element de menú

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
