Menu Views (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Menu item settings
pl: Ustawienia pozycji menu

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Node
pl: Węzeł

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Edit menu item
pl: Edycja elementu menu

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Classes
pl: Klasy

en: Not in menu
pl: Nie ma w menu

en: Parent Item
pl: Pozycja nadrzędna

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Override Title
pl: Nadpisz tytuł

en: Menu item type
pl: Typ pozycji menu

en: Element Wrapper
pl: Pojemnik elementu

en: Choose which element wrapper to use around the title of the view. Default: H3
pl: Wybierz, którego pojemnika użyć dla tytułu widoku. Domyślnie: H3

en: Provide any additional classes, separated by spaces. Title must use the element wrapper above for this take effect.
pl: Wpisz dodatkowe klasy oddzielone spacjami. Tytuł musi używać pojemnika powyżej, żeby klasy zostały dopisane.

en: Enter custom text to override title output. Default: Title will be provided from the view.
pl: Wpisz własny tekst do nadpisania tytułu widoku. Domyślnie: Tytuł będzie pobrany z widoku.

en: View Title
pl: Tytuł widoku

en: Show view title
pl: Pokaż tytuł widoku

en: Show breadcrumb link
pl: Pokaż odnośnik elementu ścieżki nawigacyjnej

en: - Select View -
pl: - Wybierz widok -

en: - Select Display -
pl: - Wybierz format wyświetlania -
