Menu Views (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Edit menu item
ta: பட்டி உருப்படியைத் தொகுக்க
