Menu Views (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: disabled
bs: onemogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Node
bs: Nod

en: Arguments
bs: Argumenti

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.
