Menu Views (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Node
fa: محتوا

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Edit menu item
fa: ویرایش آیتم منو

en: There was an error saving the menu link.
fa: هنگام ذخیره پیوند منو خطایی رخ داد.

en: Not in menu
fa: در منو نیست

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-
