Menu Views (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: disabled
is: óvirkjað

en: - None -
is: - Einki -

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Node
is: Knútur

en: Edit menu item
is: Broyt valmyndarlið

en: There was an error saving the menu link.
is: Ein feilur kom fyri tá ið valmyndarleinkið varð goymt.
