Menu Views (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: disabled
gl: desactivado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Node
gl: Nodo

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Edit menu item
gl: Editar elemento de menú

en: There was an error saving the menu link.
gl: Aconteceu un erro gardando a ligazón do menú.

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
