Menu Views (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Node
az: Material

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Not in menu
az: Menyuda yoxdur
