Menu Views (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: disabled
cs: vypnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Edit menu item
cs: Upravit položku menu

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -
