Menu Views (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: disabled
ja: 無効

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Node
ja: ノード

en: Link Title
ja: リンクタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Arguments
ja: 引数

en: Edit menu item
ja: メニュー項目の編集

en: There was an error saving the menu link.
ja: メニューリンクの保存中にエラーが発生しました。

en: Classes
ja: クラス

en: Not in menu
ja: メニューには表示されていません。

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -
