Menu Views (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: disabled
ru: отключено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Menu item settings
ru: Настройки меню

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Node
ru: Материал

en: Link Title
ru: Заголовок ссылки

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Edit menu item
ru: Изменить пункт меню

en: There was an error saving the menu link.
ru: Ошибка при сохранении ссылки меню.

en: Classes
ru: Классы

en: Not in menu
ru: Не в меню

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -
