Menu Views (7.x-2.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Node
sq: Nyjë

en: Edit menu item
sq: Ndrysho elementin e menusë

en: There was an error saving the menu link.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së lidhjes së menusë.
