Menu Views (7.x-2.5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: disabled
tr: etkin değil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Node
tr: Düğüm

en: Link Title
tr: Bağlantı Başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Edit menu item
tr: Menü öğesi düzenle

en: There was an error saving the menu link.
tr: Menü bağlantısını kaydederken bir hata oluştu.

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -

en: Override Title
tr: Başlığın Üzerine Yaz

en: Enter custom text to override title output. Default: Title will be provided from the view.
tr: Başlığın üzerine yazılacak özelleştirilmiş metni girin. Öntanımlı olarak, görünümden okunan başlık kullanılacaktır.
