Menu Views (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Node
el: Κόμβος

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Edit menu item
el: Τροποποίηση στοιχείου μενού

en: There was an error saving the menu link.
el: Υπήρξε πρόβλημα κατά την αποθήκευση του μενού.

en: Not in menu
el: Όχι σε μενού

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -
