Menu Views (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: disabled
mr: असमर्थ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Node
mr: शाखा
