Menu Views (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: disabled
pt: desativado

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Menu item settings
pt: Configurações de item de menu

en: View
pt: Ver

en: Display
pt: Exibição

en: Link Title
pt: Título do Link

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Edit menu item
pt: Editar item de menu

en: There was an error saving the menu link.
pt: Ocorreu um erro ao salvar o link do menu.

en: Classes
pt: Turmas

en: Not in menu
pt: Fora do menu

en: - Use default -
pt: - Usar padrão -
