Menu Views (7.x-2.0-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Breadcrumb
sr: Мрвице
