Menu Views (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Node
ur: نوڈ
