Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
