Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
cs: Odkazy v menu s menší váhou jsou zobrazeny dříve než odkazy s větší váhou.

en: Available menus
cs: Dostupná menu

en: The menus available to place links in for this content type.
cs: Menu, do kterých lze vkládat odkazy na tento typ obsahu.

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.
