Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ
