Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Parent item
is: Foreldri

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
