Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: The menus available to place links in for this content type.
jv: Menu bisa diwenehi pranala sākā tipe konten iki.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
