Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: The menus available to place links in for this content type.
lt: Meniu kuriuose bus galima patalpinti šio turinio tipo nuorodas.

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.
