Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Parent item
oc: Element parent

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
oc: Los ligams de menú amb un pes inferior s'afichan abans que los ligams amb un pes superior.

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
oc: Los menús disponibles per apondre-hi ligams per aqueste tipe de contengut.

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
