Menuperformance (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
tr: Ağırlığı küçük olan menü bağlantıları ağırlığı büyük olanlardan önce gösterilir.

en: Available menus
tr: Kullanılabilir menüler

en: The menus available to place links in for this content type.
tr: Bu içerik türünün linklerini eklemek için uygun menuler.

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.
