Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
