Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
