Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: The menus available to place links in for this content type.
eu: Eduki mota honen estekak eskuragarri izango dituen menuak.

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
