Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: Parent item
hi: मूल जनक वस्तु

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Menu link title
hi: मेनू लिंक शीर्षक

en: Shown when hovering over the menu link.
hi: मेनू लिंक पर मँडराते दौरान दिखाया जाता है.
