Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы
