Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
