Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: The menus available to place links in for this content type.
nl: De menu's waarin links voor dit inhoudstype geplaatst kunnen worden.

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.
