Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
