Menuperformance (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju
